Топ Новини

Категории
България Регионални Свят Политика Бизнес Спорт Шоу Технологии
Източници
24chasa.bg az-jenata.bg bgonair.bg bnr.bg bnt.bg capital.bg cio.bg computerworld.bg clubz.bg dariknews.bg dir.bg dnes.bg dnevnik.bg expert.bg focus-sport.net gong.bg hicomm.bg kaldata.com investor.bg mediapool.bg mobilebulgaria.com news.bg nova.bg offnews.bg pariteni.bg pcworld.bg plovdiv24.bg regal.bg sportal.bg technews.bg topsport.bg varna24.bg vesti.bg zrock.bg

Топ Новини - Новините от всички медии

Военен хеликоптер Ми-17 гаси два големи пожара

Двадесет и шест военнослужещи от 42-ри механизиран батальон в Ямбол от 6.30 ч. днес се включиха отново в гасенето на пожара, възникнал в местността "Сухи дял" в землището на Котел, съобщиха от пре ...

Пуснаха движението при пътен възел "Скобелева майка", пожарът е погасен

Пуснаха движението при пътен възел "Скобелева майка", пожарът е погасен, предаде "Фокус". Огънят е избухнал в сухи треви около 15 часа днес, изгоряла е голяма площ. Близо два часа трафикът е бил з ...

Вертолет се включи в гасенето на пожара край Сухото езеро

Вертолетът е извършвал полети за гасенето на пожара в продължение на два часа и половина, уточниха от министерството. Огънят е обхванал трудно достъпен терен на височина 1800 - 2000 метра и това н ...

Манолова обяви, че поръчките за боклука на София вонят, ГЕРБ "подуши" некомпетентност

Подкрепената от БСП кандидат за кмет на София Мая Манолова и общински съветници от групата на ГЕРБ си размениха синоними на думи, описващи миризми, в предизборна размяна на обвинения за състояниет ...

Малинов пред ТАСС: Обвиненията в шпионаж увеличиха интереса към събора на русофилите

Заради обвиненията в шпионаж, отправени от прокуратурата към ръководители на движение "Русофили", броят на участниците в днешния събор на движението край язовир "Копринка" е значително по-голям от ...

Пожар избухна край Вакарел, няма опасност за населението

Пожар е избухнал в района на Вакарел, предаде БНР. Пет противопожарни екипа са изпратени на място. Те вече са локализирали огъня. От Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" с ...

Здравко Димитров: Кметът на Пловдив трябва да има приемен ден

Едно от най-честите оплаквания, което чувам от гражданите, е: "Кметът на Пловдив няма приемен ден". Казвал съм многократно, че от мен пловдивчани могат да очакват управление, което се вслушва в мн ...

След Бойко Борисов, и Слави Трифонов се възмути от "главанаците"

Слави Трифонов, който преди месец и половина спря шоуто си и обяви, че след 15 септември ще стартира нов телефизионен формат "Седем осми" и политически проект "Няма такава държава", коментира остр ...

ДПС залага на Четин Казак за кандидат-кмет на Шумен

Бившият депутат от ДПС Четин Казак е кандидат-кметът на партията в Шумен, потвърди самият той пред DarikNews.bg. Кандидатурата на Казак се разглежда като нестандартен ход от страна на партийното р ...

Фоторепортерът Веселин Боришев е бил арестуван за снимане на полицаи преди протеста срещу Гешев

Веселин Боришев Фоторепортерът на Клуб Z Веселин Боришев е бил задържан преди вчерашния протест срещу единствения кандидат за главен прокурор Иван Гешев. Боришев е прекарал една нощ в ареста на Пъ ...

Пожар гори в района на Вакарел

Пожар гори в района на Вакарел, съобщиха от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението". Пет противопожарни екипа са изпратени на място. От Главна дирекция "Пожарна безопасност и ...

Слави Трифонов предложи Кошлуков за шеф и на БНР, ако някой иска радиото да спре

Ако на "главанаците" наистина им е толкова важно да заглушат и националното радио, да направят Емил Кошлуков директор и на БНР. това предлага в ироничен пост във "Фейсбук" популярният телевизионен ...

Пожарът край Рилския манастир се е разраснал на 3 декара площ

се е разраснал на 3 декара площ. Това съобщи комисар Тошко Бързилов, началник "Национален оперативен център" към ПБЗН, пред "Фокус". "15 служители на пожарната, 20 служители на Национален парк "Ри ...

ТАСС: Президентът Радев поздрави русофилите на яз. "Копринка"

Национално движение "Русофили" проведе традиционния си събор в събота на яз. "Копринка". Според кореспондента на TACC в България, цитиран от Агенция "Фокус", събитето е било посетено от около 20 0 ...

Каракачанов: Да възстановим наборната служба

Според него, това може да стане от 2021 г. Vesti.bg - последни новини от България и света, пари, развлечения, технологии

Фоторепортер е задържан, защото снимал полицаи преди протест

Фоторепортерът на "Клуб Z" Веселин Боришев е бил задържан вчера преди протеста пред Съдебната палата срещу кандидатурата на Иван Гешев за главен прокурор, съобщи медиата на сайта си. Боришев е пре ...

Лидерът на "Русофили" Николай Малинов от язовир "Копринка: Можем да втвърдим позицията си, но призовавам към спокойствие (Снимки)

"Аз съм русофил, арестувайте ме!" - този сега е най-популярният лозунг, с който се закичиха мнозина от участниците в днешния 16-и поред Събор на русофилите край язовир "Копринка" до Казанлък. Разб ...

Трима пострадали в катастрофа между две коли на Околовръстното шосе в София

Трима души пострадаха в катастрофа между два автомобила на Околовръстното шосе в София, съобщи Нова телевизия, цитирайки говорителя на Центъра за спешна медицинска помощ в София Катя Сунгарска. 10 ...

Йосиф Сърчаджиев: С Райна сме едно и също, но го разбрах сега. По-рано бързах, работех

Йосиф Сърчаджиев е един от най-обичаните български актьори с ролите си в "Хан Аспарух", "Време разделно" и още много други на големия, на малкия екран и на театралната сцена. От няколко години е в ...

18 нелегални мигранти са задържани в района на турско-българската граница

Осемнадесет нелегални мигранти са били задържани в района на турско-българската граница, съобщава БТА. Турските власти са заловили мигрантите от Ирак, Пакистан и Афганистан, които се подготвяли да ...

18 нелегални мигранти са задържани в района на турско-българската граница

Осемнадесет нелегални мигранти са били задържани в района на турско-българската граница, съобщава БТА. Турските власти са заловили мигрантите от Ирак, Пакистан и Афганистан, които се подготвяли да ...

Есента на превратите

За няма и месец в родината ни се случиха 4 (четири) преврата. Първо хакнаха пръскачките пред парламента. После се оказа, че те са зад парламента и са на ръчно управление, та не може да бъдат хакна ...

Слънцето ще ни грее и в неделя

През нощта над страната ще е предимно ясно. Минималните температури ще са от 12 - 15 градуса по поречието на Дунав и Източна България, където ще духа до умерен североизточен вятър, до 6-10 градуса ...

18 нелегални мигранти и двама каналджии са задържани край Малко Търново

18 нелегални мигранти и двама каналджии са били задържани в района на турско-българската граница. Турските власти са заловили мигрантите, които се подготвяли да преминат нелегално в България в рай ...

Пожарът край Горно Черковище не стихва втори ден (ВИДЕО/СНИМКИ)

Пожарът край село Горно Черковище все още не е загасен. Бурният вятър беше причината огънят да се разраства или постоянно да сменя своя фронт, пише

Пожар в района на Сухото езеро в Рила (СНИМКИ)

Пожар пламна днес в района на Сухото езеро над Кирилова поляна в Рила планина. Гори клек и паднали от бурите борове на надморска височина от 2 000 метра. До района на п

Мария Габриел участва в откриването на 31-вия Европейски конкурс за млади учени в София

Новите европейски програми "Цифрова Европа" и "Хоризонт Европа" бяха сред акцентите в експозето на еврокомисаря Мария Габриел, която участва в откриването на 31-вия Европейски конкурс за млади уче ...

"Аз съм русофил! Арестувайте ме!"

Аз съм русофил! Арестувайте ме!". Хартиени бележки с този надпис поставиха на блузите си десетина от присъстващите на събора на русофилите на язовир Копринка днес, за да изразят съпричастност към ...

ГЕРБ за боклука: По червена традиция Манолова открива кампанията с манипулации

Групата на ГЕРБ в Столичния общински съвет излезе с позиция, Замириса на лъжи от изявленията на "независимия" кандидат на БСП за кмет на София Мая Манолова, която по червена традиция открива преди ...

Борисов поздрави българските пожарникари за празника им

Хиляди служители на Национална служба "Пожарна безопасност и защита на населението" празнуват професионалния си празник на 14 септември.