Добра новина за над 230 хил. българи. Какво се чака на 19 май
standartnews.com12 публикации
Общо 232 000 собственици на автомобили с ниски доходи ще получат компенсация от 20 евро за високите цени на горивата за април. Агенцията за социално подпомагане ще започне да изплаща средствата от 19 май. Това съобщиха от Министерството на труда и социалната политика (МТСП). На т...
Прочети в standartnews.com