Сигнали за бомби са постъпили в училища в Софийска област, децата и учителите са изведени от учебните заведения
bta.bg33 публикации
На имейлите на училищата в Софийска област са постъпили сигнали за бомби, съобщиха за БТА от Областната дирекция на МВР – София. Оттам уточниха, че учениците, учителите и персонала са изведени от учебните заведения. Сигнали за бомбени заплахи са получени в почти всички 22 общини ...
Прочети в bta.bg