Светът е в най-голямата енергийна криза, коментираха експерти на форум в София
bta.bg
Светът е в най-голямата енергийна криза заради затварянето на Ормузкия проток. Около това мнение се обединиха експерти по време на седемнайсетото издание на "Зелен и енергиен форум", което е организирано от списание "Мениджър". Събитието се състои в Интер Експо Център. Преслав Ра...
Прочети в bta.bg