Държавата плати над 40 милиона евро за бонуси в МВР
fakti.bg2 публикации
Огромни суми от държавния бюджет отиват за изплащане на обезщетения при пенсиониране в секторите "Сигурност" и "Отбрана", както и в съдебната система, показват официалните данни на Министерството на финансите и анализите на Института за пазарна икономика (ИПИ). Само за първите тр...
Прочети в fakti.bg